The cart is empty The cart is empty

Firma Sawski & Urzędowski Sp. z o.o. z siedzibą w Ropie swoją historią sięga 1997 roku. Oddział firmy znajduje się w miejscowości Tabor 1A gmina Celestynów w województwie mazowieckim.

Pierwszą formą prawną firmy była spółka cywilna założona przez obecnych udziałowców, będących jednocześnie Zarządem Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Na początku firma zajmowała się wykonawstwem robót budowlanych, z dziedziny ocieplenia i renowacji budynków. Firma wykonywała elewacje zarówno na nowo wznoszonych budynkach jak i prace remontowe elewacji budynków istniejących.

W 2003 roku firma przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która w kolejnych latach swojej działalności powiększyła zakres świadczonych usług jako Generalny Wykonawca Inwestycji Biurowo-Magazynowo-Produkcyjnych.

Obecnie firma poza świadczeniem usług budowlanych prowadzi także sprzedaż hurtową oraz detaliczną materiałów budowlanych, i obsługę Inwestycji . Magazyn znajduje się w miejscowości Tabor 1A gmina Celestynów. Spółka zamierza kontynuować rozwój firmy w segmencie usług budowlanych poprzez wdrażanie nowych technologii na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Kontakt

Tabor 1a 05-430 Celestynów +48 697 244 233 biuro@su.com.pl

Biuro

Zapraszamy do naszego biura które otwarte jest w 5 dni w tygodniu:

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00

Biznes

KSIĘGOWOŚĆ:
(0-22) 789 89 41 wew. 2

DZIAŁ HANDLOWY:
kom. +48 721 244 233

© 2018 Migan. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie Sawski & UrzędowskiSawski & Urzędowski

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.